Quabdur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Palác odpustenia

Goto down 
+4
Delia Lee
Nguyen Tuyet Thu
Viola Stephenson
Breanne Dionne
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Nguyen Tuyet Thu
The Fives
Nguyen Tuyet Thu


Počet príspevkov : 26
Váženosť : 9834
Join date : 13.09.2009
Age : 35
Bydlisko : Ejtmún

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 6:42 pm

*Smiech, ktorý ju pochytil pri oboch monológoch prestal až po hodne dlhej chvíľke.*Áno, mohli. Predstavujem si, ako si dávajú božteky, ale už som zlá.* Vycerila zuby a razom skryla.*Áno?*začervenala sa
Návrat hore Goto down
Delia Lee

Delia Lee


Počet príspevkov : 99
Váženosť : 10079
Join date : 11.08.2009
Age : 31
Bydlisko : Naiva

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 6:42 pm

*Zasmiala som sa nad predstavou postaršieho páriku.* Láska kvitne v každom veku, nič nie je nemožné.* Na to som už stihla prísť, pomyslela som si. No viac ma uchvátili slová Bree. Jej výraz naznačoval mnoho a zároveň, tak málo. Bola som si neistá.*
Návrat hore Goto down
Breanne Dionne
The Fives
Breanne Dionne


Počet príspevkov : 69
Váženosť : 10440
Join date : 24.06.2009
Age : 32
Bydlisko : Eba

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 6:43 pm

*Keď sa jej dostalo ticha, ktoré si nepriamo svojimi slovami vyžiadala, mračiac sa pokračovala. * Už dávnejšie mi priniesol do komnaty misu s ovsenými vločkami a k tomu ríbezle, hoci som o ne zabudla požiadať. V ten deň som absolvovala návštevu u jedného vplyvného spisovateľa a zrejme som mala v sebe príliš veľa toho bieleho vína, čo sme popíjali, no ja som od prekvapenia vyhŕkla "Milujem vás, James (:D:D:D:D)".* zaliala ju červeň, hoci vedela, že medzi kamarátkami to nevyznie tak trápne, ako v spoločnosti niekoho iného.* To by však nič nebolo, ospravedlnila som sa, trochu začervenala a on odišiel. Potom som ho však dlho nevidela, a keď som sa v kuchyni spýtala, čo sa s ním stalo, povedali mi...* zastavila, aby si uvedomila, že celú dobu si počas rozprávania kusala do pery.* Povedali mi, že ho našli mŕtveho dole v pivnici.* V očiach sa jej zrkadlilo rovnaké zdesenie ako v ten moment, keď to zistila. Povedať tie slová nahlas bolo niečo úplne iné, ako myslieť si ich v hlave. Zneli omnoho strašidelnejšie. A realita k nej opäť raz prenikla spomedzi závoj snu, ktorý ju oddeľoval od okolia.*
Návrat hore Goto down
https://quabdur.slovakforum.net
Nguyen Tuyet Thu
The Fives
Nguyen Tuyet Thu


Počet príspevkov : 26
Váženosť : 9834
Join date : 13.09.2009
Age : 35
Bydlisko : Ejtmún

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 6:44 pm

*Nevedela, čo povedať. Čo ak niečo povie zle, a jej to vyvolá spomienky. Čo ak bude dotieravá? Čo ak...*Bree? Však sa necítiš nejak vinne?* snáď to bolo diplomatické, výstižné. Potrebovala zakryť nutkanie vyrieši´t všetko toto a zároveň skryť sa za ten najväčší strom, ktorý tu je. Povzdychla si na znak nekontrolovateľnej hanby za seba, že má strach.*
Návrat hore Goto down
Delia Lee

Delia Lee


Počet príspevkov : 99
Váženosť : 10079
Join date : 11.08.2009
Age : 31
Bydlisko : Naiva

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 7:22 pm

*Ich slová ma umlčali, nálada mi poklesla na bod mrazu. Nahlas som preglgla. Nevedela som čo povedať. Mrzelo ma to. Prebehol mnou mráz. Obišla ma smrť. Nedokázalo som si predstaviť čo teraz mohla Bree cítiť, no bolo mi zrejmé, že to musela byť veľká bolesť. Chytila som ju za ruku, rovnako aj Tuyet. A popohnala som ich po dláždenom chodníku, lemovanom prekrásnymi kvetmi.* Prepáčte mi...ja...ja...len neviem čo vám mám povedať.* Slabo som povedala.*
Návrat hore Goto down
Breanne Dionne
The Fives
Breanne Dionne


Počet príspevkov : 69
Váženosť : 10440
Join date : 24.06.2009
Age : 32
Bydlisko : Eba

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 03, 2010 7:33 pm

To nič,* zavrtí hlavou a z účesu sa jej vyslobodia ďalšie pramene vlasov. Pevne stisne Deliinu ruku a nechá sa ťahať, ako dieťa, bezhranične dôverujúce svojej matke. Ticho, ktoré medzi nimi zavládlo, nie je nepríjemné, ani príjemné, iba zúfalé. No už len ich blízkosť ju upokojuje. A hoci sa to celé stalo už dávnejšie, doteraz mala pri spomienke na Jamesa záchvaty paniky, ktoré však ich prítomnosť potlačila.* Obviňovať sa? Nie... Ono, bolo by to hlúpe, nie?,* zahlási nepresvedčivo.* Predsa... som mu nepichla dýku do chrbta, nie? Ale keď... keď on mal taký zvláštny výraz, keď... keď mi to vyletelo z úst.
Návrat hore Goto down
https://quabdur.slovakforum.net
Rory Rowle
The Fives
Rory Rowle


Počet príspevkov : 18
Váženosť : 9827
Join date : 11.08.2009
Age : 33
Bydlisko : Enfys

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 10, 2010 6:54 pm

Rory uvidel Vilolu a opäť sa v ňom prebudil už dávno zabudnutý pocit. Nebol to ale dobrý pocit, boli to zimomriavky zmiešané s pocitom obáv z toho, že sa zase raz s ňou musí stretnúť, kedy sa tento ich malý spor konečne vyrieši? Rory tieto myšlienky rýchlo vypustil a cestou k Viole myslel len na jedno: Hlavne sa nezachovať ako idiot. To sa mu aj darilo až dokým ho Viola vrúcne neobjala, no v tej chvíli mu celé telo zmeravelo a na nič sa nezmohol.
Návrat hore Goto down
Viola Stephenson
The Fives
Viola Stephenson


Počet príspevkov : 12
Váženosť : 9814
Join date : 05.08.2009
Age : 31
Bydlisko : Veilet

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 10, 2010 7:29 pm

*Srdečne ho objala a bola rada že ho opäť vidí i keď cítila toľko obáv v sebe až sa jej z toho triasli kolená.*Netušila čo sa stane,ked sa z jeho náručia dostane,no vedela že hlavne musí byť sama sebou.Pri tom objatí sa jej vynárali toľké spomienky až sa jej tisli slzy do očí a pri jeho nezabudnuteľnej vôni bolo všetko oveľa intenzívnejšie*Nadýchla sa raz potom druhýkrát a povedala si ,že priateľského gesta a rozplývania bolo už dosť a potom sa mierne od Roryho odtiahla.Zapozerala sa do jeho čarokrásnych očí a začala si ho postupne premeriavať.Stále viac si uvedomovala aký muž sa za ten čas z neho stal.Viole až sánka padla a skor si zabudla zatvoriť ústa*
Návrat hore Goto down
http://my-help-love-spirit.webnode.sk
Rory Rowle
The Fives
Rory Rowle


Počet príspevkov : 18
Váženosť : 9827
Join date : 11.08.2009
Age : 33
Bydlisko : Enfys

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptyPi september 10, 2010 7:42 pm

Ich objatie našťastie dopadlo nad jeho očakávania, až na to že si Viola Roryho premeriavala trocha dlhšie ako bolo normálne a vyvolalo to u neho menšie obavy. No rýchlo to prerušil tým, že sa opýtal:,, A kam sa podeli naše spoločníčky?", po tejto otázke sa cítil strašne pod psa keďže si uvedomil, že jeho prvé slová potom čo po mesiaci vidí svoju starú priateľku nepatria tomu ako sa má a aká bola cesta. Rýchlo to však zahovoril tým, že poznamenal:,,Brean sa na Deliu a Thu asi strašne tešila." Tentoraz sa cítil ešte horšie a bol na seba strašne nahnevaný za to že ešte stále sa pred Vio nevie koncentrovať,tak pre istotu až kým neprišli k Breanne, Thu a Delií nič nepovedal.
Návrat hore Goto down
Viola Stephenson
The Fives
Viola Stephenson


Počet príspevkov : 12
Váženosť : 9814
Join date : 05.08.2009
Age : 31
Bydlisko : Veilet

Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 EmptySo september 11, 2010 6:06 pm

*Viola hľadela do jeho očí a nevnímala čo sa vôkol nej deje*Niečo sa jej opýtal no ona bola akoby paralizovaná stále z toho že ho vidí...až po minúte vzájomného ticha si uvedomila,že Rory čaká na jej reakciu.*A íste áno sa tešili,aj ja som sa nemohla dočkať stretnutia s vami,so všetkými po tej dlhej dobe konečne zas cítim pocit toho,že niekam patrím a som so svojimi najdrahšími.Rory, podme za Breanne,Thu a Deliou už sa ich neviem dočkať...*trochu nervozne odbočila a dúfala ,že sa hned vyberú za nimi aby už tu nemusela stáť a koncetrovať sa lebo sa bála,že sa neovládne a nechá sa uniesť všetkými svojimi pocitmi,ktoré v nej prevládali.*
Návrat hore Goto down
http://my-help-love-spirit.webnode.sk
Sponsored content





Palác odpustenia - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Palác odpustenia   Palác odpustenia - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Palác odpustenia
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Palác odpustenia, pokus prvý

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Quabdur :: ♦Spoločné :: Centrum-
Prejdi na: