Quabdur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion

Goto down 
+2
Teodore De'Lorme
Naora Dalton
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9459
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion   Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 EmptyPi január 08, 2010 2:05 pm

*Kenichi si nemohol pomôcť, ale v jeho, Tomovom, prípade mu napadlo to najstaršie remeslo na svete, dodnes dobre platené. Potrasie hlavou, aby sa myšlienky zbavil (vďaka tomu jeho účes vyzerá extrémne). Otázka bola položená, tak ju opakovať nebude. Zoskočí z kresla a prechádza sa zhrbený, akoby niečo hľadal na zemi.* Ku komu to vlastne pôjdeš? Predtým som nepočúval... *v duchu sa uškrnie- miluje zapáranie, no vždy nie veľmi okaté. Z jeho správania zistil, že mladý Abreu je niekto, kto si potrpí na vlastnú efektívnosť a rád sa počúva.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5379
Join date : 07.01.2010
Age : 29
Bydlisko : ZK

Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion   Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 EmptyPi január 08, 2010 2:14 pm

*Opäť ho pichne v bruchu. A opäť sa to snaží ignorovať.* Dai, asi som sa nevyjadril jasne... Chudáka Enfysáka ušetrím od Naorinej zákernosti. A bude to výzva, získať si jeho dôveru. Ona by to mala zrejme jednoduché. Alebo chcete staviť na istotu? V tom prípade, Naiva bude jednoduchá. Jej vládkyňu fascinuje sloboda, tak ak ju zlákam na spárvne chodníčky,* zvyšok nedopovie, pretože sa začne sústrediť na svoj plán. Zrodil sa celkom náhle, ale o to je s ním spokojnejší.* V poriadku, Tak teda Naiva, teš sa na mňa...* pošúchal si prsty s šialeným úsmevom na perách a pokračoval.* Dátum navrhujem... Po tom, čo sa skončí ich najbližšie stretnutie v centre. Bolo by nápadné, ak by sme všetci „zaútočili“ v rovnaký čas.* (pripomienka: aby som nemusela písať za dvoch, povedzme, že Naora s urazeným výrazom súhlasila, lebo na Naivu si nevedela vymyslieť taktiku, Teodore sa od pridelenia Eby o ostatných príliš nezaujímal a Bao zanietene počúvala)*
Návrat hore Goto down
Naora Dalton
Záporák
Naora Dalton


Počet príspevkov : 20
Váženosť : 10121
Join date : 05.08.2009
Age : 31
Bydlisko : all in one

Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion   Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 EmptyPi január 08, 2010 2:45 pm

*Naora sa ešte nedávno nechcela nechať viesť niekým, kto je od nej mladší a správa sa k nej ako k handre, a vlastne ani teraz sa nechce, no očividne jej nezostáva nič iné. Aj tak môže nakoniec povedať, že celej operácii šéfovala ona. Ak bude dajaké nakoniec. * Fajn, kto nepríde, má smolu. Odo dnes začínam pracovať na náhradnom pláne. A vy,* ukázala na Bao a Teodora,* mi s tým pomôžete, lebo sa postarám, aby ste to boli vy, čo stretnutie zmeškáte. A musíme si pohnúť, zvyčajne im stretávky trvajú najviac 5 dní, aj to je extrém. *

*Teodore iba pokrčil plecami, nemalo význam sa s ňou hašteriť, aj tak to bude nakoniec ona, čo tie stretnutia zruší a vymyslí absolútne stupídny náhradný plán. A aj tak každý príde. Bao na všetko, čo sa jej týkalo, iba prikyvovala, a držala si odstup. *

*Zadok sa usmial. Presne podľa plánu. A presne načas sa zo záhrady kaštieľa ozval hlas jeho otca.* Tak ja pádim vážení. A budem tu,* vyskočil cez okno, ktorým priliezol, tentoraz nedbajúc na efektívnosť. Musí sa čo najskôr dostať k otcovi a to tak, aby sa zdalo, že celú dobu obdivoval krásy živého plotu, alebo také niečo... V duchu sa nevedel dočkať spustenia operácie.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion   Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zasadacia miestnosť, kaštieľ Ibion
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Quabdur :: Nepreskúmané územie-
Prejdi na: