Quabdur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Dedina Aquera

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyPi január 08, 2010 7:14 pm

*Či by nechcel?* Nie, nesprchujem sa. Veď špina po týždni opadá,* (neubránila som sa tomuto citátu z Aj múdry schybí :D) na dôkaz pred seba vystrie špinavé ruky, z ktoré by prúd čistej vody premenili na čierny. * Vidíš?,* posunie sa ďalej odo dverí a keď uvidí Dai, rozosmeje sa.* Preboha? To čo máš na sebe? Pripomínaš mi Naoru, *poslednú vetu dodá, až po dlhom hľadaní vhodného prirovnania. * Okej, tu už nie je nič zaujímavé,* s vypätím všetkých síl pricupitá k posteli a zvalí sa na ňu, dopadnúc tesne pri batoh s kabátom, pričom nohy mu z nej visia na zemi.*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 7:11 pm

*Sprchuje sa ešte chvíľu, no rozhodne sa nemrhať teplou vodou, preto vylezie a začne sa utierať.* Do ...!!! *zastaví sa na začiatku po tom, ako mu pripravené tričko padne do vody. Neznáša, keď niečo nejde podľa plánov. A bez trička nevýjde, keď je v rozpakoch, koná iracionálne.* Doneste mi sem vankúš!! Ale nepozerajte cez otvor! * Načo vankúš? Aby tam prespal, samozrejme.... chudák Kenichi....Dai ale už spí, je na Tomovi, ako si s Kenichiho problémom poradí xD Keby chcel, mohol by ho kľudne potrápiť, alebo byť dobrý a pohrabať sa mu v taške- má tam ešte jeden vrch. Je to na ňom.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 7:28 pm

*Oči sa mu pomaly zatvárajú a myšlienky skĺzavajú od starostí k nepodstatným detailom, ako napríklad k skutočnosti, že zabudol psovi nasypať krmivo, tesne predtým, než sa rozlúčil s rodičmi výhovorkou „idem na týždeň ku kamarátovi“. Ani si neuvedomili, že on vlastne žiadnych nemá. Začuje z kúpeľne hlas, no lenivosť mu zabráni nadvihnúť hlavu (uši mal doteraz blokované z jednej strany prikrývkou a z druhej batohom) a teda namiesto toho, aby porozumel otázke, opýta sa vlastnú.* Čo sú tam myši? A nevykrikuj, sestra ti zaspala,* zakričí z plného hrdla. Fajn, Tom, teraz si vsugeruj, že vôbec nie si unavený a že tá cesta bola dlhá sotva meter. * Čo si sa vytopil?* zaklopká na dvere, asi ako by to spravila Dai, ak by práve neodfukovala na manželskej posteli. Presvedčiť vlastné telo, že vlastne vôbec nie je unavené, zrejme zabralo. Na okamih...*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 7:36 pm

Nie.... musím tu spať. Nemôžem výjsť von! *Povie tragicky Kenichi a jeho obvyklá pragmatickosť je v zasadacej miestnosti na kresle s kolieskami.* L-lebo... bez trička nikam nejdem! *Povie a striehne na dvere pre prípad, že by sa otvorili. Cíti sa hrozne trápne- ale aj preto, že teraz dáva Tomovi priestor na analýzu a nemôže nič kamuflovať. Jednoducho je háklivý na súkromie tak, ako je len možné. Ty dostaneš dosmrti sám- vedie vnútorný monológ.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 7:49 pm

*Z úškrnu prepukne v smiech. Spať v kúpeľni kvôli chýbajúcemu tričku a Ken’ichi? Tie dve veci by dokopy nikdy nespojil. Ale vlastne...* Veď si si bral jedno tričko so sebou, nie? Čo sa do neho nezmestíš z toľkých sladkostí, či?* tá námaha, ktorú si vlastne sám odmyslel, iste stála za to. * No tak, je tu len tvoja spiaca sestra a CHLAPEC. Žiadne krásavice pripravené znechutene výskať nad tvojimi tukovými vankúšikmi,* zahlási súcitným hlasom, akoby presne vedel, čo sa odohráva v Ken’ichiho hlave.* Ale keď chceš, môžeš spať na tej plesnivej dlážke v kúpeľni v hostinci, na ktorú už iste milión ľudí vyvrátilo obsah žalúdka pri márnej snahe trafiť do záchoda.
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 7:56 pm

*Kenichi si rýchlo skontroluje brucho- v skutočnosti sa nemá za čo hanbiť, typická postava niekoho, kto môže zjesť vagón cukríkov a schudne 2 kilá. Za tuk sa hanbiť vôbec nemusí, skôr naopak. Ale, každý má slabosť.* Dobre, ale... odstúp od dverí a otoč sa!! *To, že je chlapec ani náhodou neupokojuje xD .*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:00 pm

Okej,* prikývne, len tak sám pre seba. Odstúpi odo dverí priamo k svojej posteli, schmatne z nej prikrývku a prehodí si ju cez hlavu. Posledné, čo sa z jeho hlavy dá vidieť, je škodoradostný úsmev. Stojí s rukami naznačujúc čosi ako „spokojný?“ a tvárou otočenou k skrini. Treba dodať, že prikrývka je nepriesvitná.* Môžeš,* zahlaholí veselo. Tá únava dajak rýchlo vyprchala.*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:03 pm

*Kenichi otvorí dvere a odbehne- opäť zhrbený- k batohu pri posteli, kde rýchlo hľadá tričko. Na sledovanie a kontrolovanie Toma teda čas nemá, no dúfa, že sa nepozerá. Ale... je to lepšie ako spať tam... to s tým, čo všetko sa tam mohlo odohrať nebolo príliš príjemné na posluch...*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:06 pm

*Začuje vŕzganie dverí. Prvé znamenie. Napočíta do tri, pripraví sa na následne vyhubovanie a...* Bu!,* zhodí zo seba prikrývku. Problém je v tom, že sa pozerá na stranu miestnosti, kde nie je nikoho. Preto mu strašenie tak celkom nevyšlo. Jeho šialený výraz s ešte šialenejším úškrnom však stojí za to aj z profilu. (ehm, čisto kamarátske hľadisko :D)*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:10 pm

(no jo, také kamarátske poznáme :D ) *Kenichi nadskočí a pozrie jeho smerom. Rýchlo schmatne vankúš a pridrží si ho pred telom.* Prečo sa pozeráš?! *opýtal sa podráždene, no hlas udržal v tichej rovine.* Si vôbec chlap?? *Má to byť provokácia mierená nielen na jeho pohlavie, ale aj orientáciu. A má to, playboy Abreu (xD)*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:17 pm

*Síce sa Ken’ichiho smerom pozrie až v momente, kedy si už pred sebou pridŕža vankúš, to mu úplne postačí na mohutný smiech. Vyzerá tak... nesvojsky. Ale dobre, vráťme sa k serióznejším témam.* Mám ťa o tom snáď presvedčiť, preboha? Nohavice sú dole hneď a sestra ti... a v okolí sa potuluje iste mnoho fešánd, čakajúcich na mladých fešákov, ako sme my, *aby bolo jasné, už z jeho tónu vyznieva irónia. Nie, toto by bolo príliš aj na Zadka.*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:23 pm

*Ken'ichi kašle na tričko a skokom je pri ňom. Obdarí ho rýchlou ranou- dostane rovno po hlave- má šťastie, že držal v ruke vankúš.* Kde a s kým si to vyrastal?? Na nás isto nikto tam vonku *ukáže von, kde medzitým vytrvalo prší* nečaká.. a pochybujem, že by si Dai začala s niekým *priblíži sa a povie tichšie (pre efekt)* ako si ty. Nemyslím. *vankúš dá znovu pred seba a nikam zatiaľ nejde, vyslovene očakáva konfrontáciu.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:29 pm

*Po prvotnej rane očakáva aj druhotnú, preto si nad hlavou vytvorí striešku z laktí. *Zabudnutý kraj, alebo Ursium, jedna z tých väčších víl, ktoré sa nazývajú aj palácmi. Vieš, to preto, lebo im vežičky trčia nad stromami. Niekoľko ráz u nás bola kontrola, aby premerala ich výšku, ak by boli príliš veľké, mohlo by nás byť z Veiletu vidieť,* vysvetlí mu z nevysvetliteľných pohnútok, v akom rodisku vyrastal.* Čo sa týka tvojej sestry, mám nápad... Čo tak staviť sa?* diabolsky sa uškrnie, pohľadom zavadiac o nevinne spiacu Dai. To by boli šoky, ak by ich potajme počúvala.*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:36 pm

Čo ako stávku navrhuješ? *spýta sa, no bleskovo sa ide prezliecť. Hneď, ako má na sebe tričko, zatvári sa opäť chladne a pokojne. Ide k nemu nebezpečne blízko- ale to, aby Dai nepočula.* A čo, ak by si tú stávku prehral? Alebo ja? Čo bude výhra? *Má svôj starý pokojný výraz, no v očiach sa mu odráža zvedavosť xD *
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:42 pm

*Je to na dobrej ceste. Usmeje sa, má rád stávky, vždy ide až ku hranici svojich možností, aby ich vyhral.* Takže... Ja, Tom Abreu, sa stavím s Tebou, Ichi, že si do roku získam náklonnosť tvojej sestry. Ty potom uznáš, že som naozaj pracovitý a šikovný, a vysvetlíš svojej sestre, že išlo iba o stávku, kapišto? Ak prehrám, budem... trebárs poskakovať tri dni v kuse po námestí v obleku klauna, alebo také niečo...* zahlási, pričom si napľuje do dlane (ktorá sa už mimoriadne dlho nestretla s kvapalinou) a vystrie ruku pred seba.*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 8:50 pm

*Kenichi sa uškrnie a povie* Keď prehrám... *zatvári sa smrteľne vážne..* tak nebudem týždeň jesť sladkosti! *teraz by mal Tom v groteske zhrozene zhíknuť. * Ale.... ale ak prehráš ty, postavíš sa tu, v tomto meste na námestie a vyhlásiš, že si GAY. *kruté, ale výstižné, keď ju nezvládne namotať. A podá mu ruku :D potom ju bez náznaku zhnusenia odtiahne a povie* ale mal by si sa umyť- dievčatám sa nepáči... keď z niekoho špina až opadá...*utrie si ruku o stenu za Tomovou hlavou.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 9:05 pm

Platí,* aj tak ma tu nikto nepozná. A ktovie, čo bude za rok. Poznajú tu vôbec význam toho slova? A nijaké detaily sme si nedohodli, takže...* Už sa teš na svoju diétu,* zaprovokuje zvesela.* Takže... Ktorú metódu preferujete vy, civilizovaní ľudia, mydlo, alebo dáke prírodniny?* spýta sa so smrteľne vážnym výrazom, pričom sa vrhá na posteľ. V sede dopadne a pokračuje...* A čo zuby? Dakde som počul, že, prekvapivo, ich dokáže vyčistiť podzol. Nie je to pravda, všakže?* vyjadruje svoju neskúsenosť v tejto oblasti. Až prekvapivo ľahko pristal na zmenu svojich hygienických návykov, ale... Za rok môže opäť začať používať osvedčenú metódu. (aj jemu samému sa už ten pach potu začal mierne protiviť... po 15 rokoch :D)*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptySo január 09, 2010 9:16 pm

*Kenichi sa zlomyselne uškrnie a povie* Na to sa používa kefka... keď navštíviš obchod, opýtaj sa na ústnu hygienu- určite ti poradia. *to bude trapas, možno by som mal ísť s ním a pomôcť mu to kúpiť ...uvažuje Kenichi. Ani on neurčil detaily, takže by si mal Tom Z. dávať pozor. Potom už vážne povie* Na umývanie sa ti postačí mydlo...ak chceš, môže to byť aj nejaký kúpeľ.. *príjde mu tak neskutočne vtipné, že práve on ho poúča o osobnej hygiene.* Ty si asi veľa dievčat nemal, že? *ozval sa ten pravý.*
Návrat hore Goto down
Tom Z. Abreu
Záporák
Tom Z. Abreu


Počet príspevkov : 85
Váženosť : 5393
Join date : 07.01.2010
Age : 30
Bydlisko : ZK

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 3:07 pm

Vďaka, asi sa tam zajtra vyberiem,* skonštatuje mierne neochotne, no radšej navštívi obchod a nadobudne nové skúsenosti (pričom na komickosť celej situácie zrejme zabúda) ako by mal prehrať stávku bez akejkoľvek snahy. *Som ešte v mladom veku, v mojom rodisku žijú samé staré fúrie,* zahlási, pričom sa hlavou oprie o batoh a vytvorí si tak pri krku dvojitú bradu, má výhľad na miestnosť no čím ďalej tým viac mu klesajú viečka.* A navyše, na záchod chodím bežne a to je hygienický základ. Nie som až taký stratený prípad...* prehovorí o niečo tichším hlasom. Až neprirodzene tichším. Akoby sa únavu snažil predstierať.*
Návrat hore Goto down
Dai Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Dai Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 71
Váženosť : 9391
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 6:59 pm

*ten sen bol hrozný..snažila sa mu odolávať, no nešlo to a o chvíľu sa zadychčaná a vystrašená zobudila. Zdalo sa, že Tom práve zaspal a Ken'ichi stál pri jeho posteli - vydýchla si, napriek tomu že vedela, že to bol len sen* Ke-Ken'ichi.. Ja... No.. Nie si unavený? Nechcem byť otravná len... zase tie sny... prepáč *sklopila zrak a postupne stišovala hlas, prepáč bolo takmer nečujné..*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 7:09 pm

*Kenichi na ňu súcitne pozrie a prikývne* Aj som sa pomaly chystal spať... preberali sme dosť náročnú tému. *uškrnie sa: Tomovu hygienu Ide na manželskú posteľ a ľahne si k svojej sestre.* Si v poriadku? *Nie, Tom... ty ju jednoducho mať nebudeš.*
Návrat hore Goto down
Dai Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Dai Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 71
Váženosť : 9391
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 7:20 pm

Áno som... *unavene sa usmeje a objíme brata a ostáva v jeho objatí* Akú náročnú tému ste preberali? Neviem si predstaviť nič náročnejšie ako Tomovu hygienu, ale po jeho definícii kamaráta pochybujem, že by sa niečo také stalo *pri tej predstave sa chabo zasmeje* Akú?
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 7:24 pm

*Pritiahne si ju bližšie- akoby sa túlil k plyšákovi. Uškrnie sa* Bola to presne jeho hygiena .... Dai? *rozhodne sa jej opýtať* Páči sa ti Tom? Myslíš, že by bol schopný kamarátstva? *Dosť mu obaja vŕtajú hlavou. Je nejaká možnosť, aby sa dali dokopy? Ostal by som potom sám?*
Návrat hore Goto down
Dai Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Dai Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 71
Váženosť : 9391
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 7:38 pm

Nii-chan... *zaborí si tvár do jeho trička a začne sa tlmene smiať* NIE, nepáči sa mi..ani trochu..to vtedy na porade bolo len.....hmm...jednak som mala obrovskú chuť potopiť Naoru *uškrnula sa, no potom zvážnela* a ohľadne tej druhej otázky...neviem, Tom mi nepripadá ako príliš priateľský človek, myslí si, že je niečo viac (xD) ale neviem, možno je len osamelý? V každom prípade to moc priaznivo nevidím..Prečo? *podozrievavo pozrela bratovi do tváre*
Návrat hore Goto down
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi
Záporák
Ken'ichi Fumiyo-Kusajishi


Počet príspevkov : 147
Váženosť : 9473
Join date : 06.01.2010
Age : 30
Bydlisko : Zabudnutý kraj

Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 EmptyUt január 12, 2010 7:45 pm

*Kenichi na ňu pozrie a v očiach sa mu výnimočne odzrkadlia jeho slová* Neviem... Aj keď som ho z časti odhadol ako ostatných, mám pocit, že neviem nič. Nemysli si niečo... *nevie príjsť na výraz* čo nieje pravda. Len by som bol najradšej, keby sa v ňom dalo čítať ako v knihe. *Privrie unavene oči a zhlboka, no stále nebadane dýcha.* Asi som fixovaný na všetko, čo má v sebe záhadu a otáznik xD.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dedina Aquera - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dedina Aquera   Dedina Aquera - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dedina Aquera
Návrat hore 
Strana 2 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Quabdur :: ♦Spoločné :: Centrum-
Prejdi na: